środa, 7 listopada 2012

Paletkowe zakupy    Niestety tak już mam, że zachwycają mnie wszelkie nowinki i innowacje kosmetyczne. W Superdrug nie mogłam oprzeć się tym dwóm powyższym paletkom. Znajdywały się one na półce, która jak ją określę, zawierała propozycje prezentów świątecznych for her. W ogóle przytłoczyła mnie ilość różnorakich zestawów kosmetycznych w ślicznych pudełeczkach i myślę, że taki prezent w postaci zestawów kosmetyków powinien uszczęśliwić niejedną z nas. Ja postanowiłam zrobić przyjemność samej sobie i oto jestem posiadaczką paletki Collection Bedazzled Special Glitter Edition. Nie mam cieni z brokatem, mam tylko Eye Glitter z Clarie's.
   Opakowanie kartonik, jak widzicie miłe dla oka a także dla powiek, gdyż cienie według mnie są w porządku. Nie ma wielkiego wow, bo troszkę się osypują przy aplikacji ale myślę że spełnią swoje zadanie dodając oku blasku.  Kolorki przydatne, mnie najbardziej przekonują brązy.
   Kolejny produkt to paletka dziesięciu trio cieni z Colour Unlimited, czyli w sumie mamy ich trzydzieści. Nie wszystkie łączenia mnie przekonują, jeszcze nie zdążyłam jej przetestować, ale musicie przyznać, że jest oryginalna. Colour Unlimited bardzo mnie zainteresował, zastanawiam się nad kupnem zestawu linerów Eye Sparkles i zestawu podwójnych kredek do oczu Eye Glides. Link do Superdrug podaje poniżej. Może i Wy znajdziecie coś dla siebie lub najbliższych;)
http://www.superdrug.com/christmas-2012/icat/christmas-2012/
  
1 komentarz: